Zakłady sportowe

Kolejny, choć ryzykowny sposób na zarabianie kaski to zakłady sportowe, bardzo proste w swojej konstrukcji :) stawiasz kasę, wygrywasz i wszystko gra, albo przegrywasz i tracisz to co postawiłeś. Jeśli ktoś interesuje się sportem a wręcz nim żyje może to wykorzystać w zakładach, ale jak ktoś ma średnie pojęcie może skorzystać z różnych stron które mogą pomóc w typowaniu zakładu np:


ja czasami zaglądam na te stronki, jak szukam typu do obstawienia.
Jest również popularne forum na którym można dowiedzieć się mnóstwo ciekawych rzeczy :)


Na facebooku też można znaleźć strony z tematem zakładów sportowych, które mogą pomóc w typowaniu zakładu.

Jeśli chodzi o bukmachera to chyba najlepiej korzystać z internetowych buków, przy pierwszej rejestracji, firmy oferują dodatkowe bonusy np: bet-at-home, daje 50% bonusu, wpłacasz 100zl, a masz 150 :)

http://www.bet365.com/
bet-at-home.com

Bet-at-home ma prostą budowę i obsługę interfejsu, przez co można polecić tego buka początkującym.
bet365 ma zdecydowanie większą ofertę w zdarzeniach sportowych i możliwość otwarcia oraz zamknięcia zakładu tzw."LIVE" co niektórym może bardzo odpowiadać :)

Dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o przelewy, czyli zasilanie i wypłaty z konta buka to moim zdaniem najlepszym i najszybszym pośrednikiem jest Skrill.

Prawdę mówiąc dostępnych buków internetowych jest dużo, dużo więcej i miarę rozwoju będę starał się uzupełniać istotne informacje.

Jeśli ktoś lubi ryzyko i chce zarobić to życzę powodzenia :)

1 komentarz:

  1. dobrze sie zapowiada, ale przydałoby się więcej info o stronkach skąd można brać free typy do zakładów, btw o tej stronce obstawia nie wiedziałem :) dzięki

    OdpowiedzUsuń