Goaltycoon

Manager piłki nożnej w którym grając swoją drużyną w lidze możesz zarabiać wirtualne pieniądze i zamienić je na prawdziwą kasę na stronie gry, jak na razie funkcjonuje tylko PayPal.
Goaltycoon jest to przeglądarkowa gra online, więc nie trzeba nic instalować na swoim komputerze.

Poniżej wyjaśnię parę podstawowych zasad gry, czynników i statystyk które mają wpływ na naszą grę. Zaczynając grać dostajemy drużynę piłkarską (20 zawodników), stadion i zaplecze stadionu, ale wszystko na poziomie 1, który oczywiście można rozwinąć czyli typowy manager piłkarski. Rozgrywamy jeden mecz dziennie o 20:30 czasu polskiego, a sezon w lidze trwa 30 dni.

Popularność - prosta statystyka twojego klubu, twoja popularność rośnie kiedy wygrywasz mecze i spada w momencie porażki twojego teamu. Ma wpływ na osiągane dochody ze sprzedaży biletów, czyli zależy nam na jak największym współczynniku :)

Drużyna - na początek dostajemy drużynę 20 zawodników, każdy z zawodników ma swoje statystyki. Oto przykład statystyk zawodnika.
 Zawodników możemy trenować, podnosząc mu tylko jedną statystykę w jednym czasie i robimy to w zakładce Training.

Taktykę gry naszego teamu możemy zmieniać w zakładce Tactics, i możemy rozstawiać zawodników w różne układy na boisku, styl gry czy ma być agresywny czy nie i sposób gry poprzez krótkie podania bądź długie oraz bonusy za grę w meczu czy za sezon.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz